Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Lepší organizace a ochrana vašeho oblečení pomocí vaků z kvalitních a přírodních materiálů

Máte skříně přeplněné oblečením? Hodila by se vám lepší a přehlednější organizace? Pak jistě oceníte úložné vaky na oblečení z netkané textilie. Tento materiál má mnoho užitečných vlastností, výhod a různých možností využití. Hlavními specifiky jsou šetrnost k životnímu prostředí, dlouhá životnost, odolnost a vysoká nosnost.

Vaky na oblečení uložené ve skříni

Venku se změnil ráz počasí a přišla zima nebo naopak velká vedra? Vaky na šaty jsou praktické z hlediska lepší organizace. Zejména pokud potřebujete uložit sezónní oblečení, které právě nepoužíváte, přijdou vhod. Díky přírodnímu původu a prodyšnosti netkané textilie nebude oblečení uložené ve vacích jevit známky syntetického pachu, ale bude volně dýchat. Oblečení, které uložíte do vaků, je díky vysoké odolnosti netkané textilie v bezpečí. Ochrání vaše šaty jak před prachem a špínou, tak před případným drobným poškozením.

Snadné přenášení a převážení šatů

Chystáte se na dovolenou nebo na stěhování? Vaky na oblečení z netkané textilie neslouží pouze k uchovávání šatů ve skříni či pod postelí, ale díky své vysoké nosnosti jsou vhodné zejména pro přenášení a transport a to i rozměrných a těžkých kusů oděvu.

Fotografie