Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Zdraví a kosmetika

Oleje v kosmetice – jaké se používají a proč?

Řada žen používá různé krémy a séra, aby s jejich pomocí pečovaly o svou pleť. Ale leckteří odborníci se shodují, že mnohem účinnější bývají oleje. S jakými se můžete na poli kosmetiky setkat?

Ekologická kosmetika – jak ji nejlépe vybrat?

Ekologická kosmetika je takový druh kosmetiky, který se snaží minimalizovat negativní dopad na životní prostředí. A to ať už se to týká její výroby nebo jejího používání.

Permanentní make-up pro trvalou krásu

Patříte mezi ty pečlivé ženy, které neberou svůj vzhled na lehkou váhu a tráví každé ráno v koupelně minimálně hodinu, než jsou spokojeny s výsledkem svého make-upu? Trávily byste raději část tohoto času v klidu nad šálkem kávy s vaší milovanou polovičkou? Právě pro vás by mohl být řešením permanentní make-up, díky kterému vaše ranní líčení bude rychlejší a jednodušší.

Menší prsa pro větší sebevědomí!

Velká prsa jsou snem většiny žen, jež příroda obdařila spíše menším obvodem hrudníku. Je ale velké poprsí opravdu tak úžasné? Musíme připustit že muži jsou často přitahováni plnými tvary a okouzlujícími křivkami. Avšak spousta žen s větším obvodem košíčků by bez váhání svá velká prsa vyměnila za menší. Patříte mezi ně? Pak je tento článek právě pro vás.