Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Kombinování barev

Jaké jsou druhy pedikúry a jejich výhody

Pedikúra je proces zahrnující péči o nohy. Ošetření se zaměřuje na nehty, pokožku a celkové zdraví nohou. Kromě toho zajistí i estetický vzhled chodidel. Salóny nabízí různé způsoby provedení pedikúry. Jsou jimi klasická mokrá pedikúra, kdy dochází k namáčení nohou. Poté suchá přístrojová pedikúra, kombinovaná pedikúra, medicinální pedikúra nebo wellness pedikúra.

Toužíte po dočasném nebo trvalém zvětšení svých rtů

Zvětšení rtů je kosmetický zákrok, který si klade za cíl zvětšit objem rtů popřípadě jejich tvar se zkrášlujícím výsledkem, který vhodně potěší jejich držitelku. Existují různé techniky pro zvětšení rtů, přičemž některé z nich jsou dočasné, zatímco jiné jsou trvalého charakteru.

Překombinovat barvy se nevyplácí. Na co pozor?

Červené tričko, zelené kraťasy, modré ponožky, růžový šátek a žluté boty. Přijde vám, že vypadáte originálně a jste se svým lookem naprosto spokojeni? Věřte nám, že se mýlíte – přílišné kombinování barev nikdy nedělá dobrotu.

Jakou barvu oblečení? Poznejte význam psychologie barev

Každý z nás preferuje jiné barvy na oblečení podobně jako v interiéru. Věděli jste však o tom, že i psychologie barev nás může ovlivňovat? Není to jen o naší povaze.