Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Doplňky

Podle čeho vybrat kabelku do školy?

Nový školní rok se nezadržitelně blíží a s ním také čas začít přemýšlet nad tím, do čeho všechny ty sešity a učebnice letos naskládat. Tento problém řeší rok co rok zejména všechny mladé slečny, které chtějí svůj otrhaný batoh vyměnit za moderní tašku. Jak tedy vybrat ideální kabelku do školy?

Svatební dar, který potěší ale neurazí

V rukou držíte pozvánku na ten nejkrásnější den. Na svatbu vás pozvali vaši blízcí přátelé, váš milovaný potomek s partnerem či partnerkou nebo oblíbení příbuzní. Jste neskutečně šťastní a moc jim to přejete. Už se té slávy nemůžete dočkat. Všichni svatby milují, jsou dojemné. Potkáte na nich spoustu známých, pochutnáte si na občerstvení a skvěle se pobavíte. Pak vás ale poleje horko. 

Co je zlomkové zlato a jak poznat kvalitu pomocí puncovních značek?

Zlato má dlouhou historii jako cenný kov, který vzbuzuje zájem investorů i sběratelů. Jeho hodnota se často vyjadřuje v různých váhových jednotkách, a jednou z nich je zlomkové zlato. Podívejme se na to, co zlomkové zlato představuje a jak poznat jeho kvalitu pomocí puncovních značek.

Batoh, kabelka, vak – jak si vybrat?

Existují různé možnosti, jak a v čem nosit své věci. Ale jak si vybrat tu nejlepší, aby byla praktická, pohodlná, dostatečně velká a přitom stylová a ladila s vaším lookem?

Lepší organizace a ochrana vašeho oblečení pomocí vaků z kvalitních a přírodních materiálů

Máte skříně přeplněné oblečením? Hodila by se vám lepší a přehlednější organizace? Pak jistě oceníte úložné vaky na oblečení z netkané textilie. Tento materiál má mnoho užitečných vlastností, výhod a různých možností využití. Hlavními specifiky jsou šetrnost k životnímu prostředí, dlouhá životnost, odolnost a vysoká nosnost.

Jak pečovat o snubní prstýnky?

Snubní prsteny, které si při obřadu vzájemně nasazují ženich s nevěstou, patří mezi hlavní symboly celé svatby, a hlavně také lásky mezi novomanželi. Tyto prstýnky pak doprovázejí dvojici mnohdy i celý život, a právě proto je důležité nezanedbávat jejich péči. Jelikož jsou tyto prsteny vystaveny každodennímu nošení, působí na ně mnoho nejrůznějších vlivů, které mohou snižovat přirozený lesk tohoto šperku. Jak bychom tedy měli o snubní prstýnky správně pečovat, aby vypadaly stejně krásně i po dlouhé době?

Tipy a inspirace pro náramky

Náramky jsou stylovou součástí módy. Není zase tak těžké naučit se je kombinovat. Mohou s vaším outfitem příjemně ladit, ale na škodu není ani kontrast. Jen nesmí být moc veliký, abyste v závěru se svými náramky nehrála všemi barvami i s oblečením. Pestrá móda ano, ale ne na každém centimetru vašeho těla.

Piercing: ozdoba, která může být nebezpečná, naučte se o něj pečovat

Piercing sám o sobě nebezpečný není, ale když je špatně aplikován nebo se o něj nestaráte, můžete se pěkně spálit. Rozhodně si nepropichujte žádné části těla sami, ublížíte si. Při propichování a vkládání piercingu na místo určené, je potřeba řadu zkušeností. 

Naučte se vybírat náušnice podle typu hlavy

Dnes je na trhu velký výběr náušnic. Nebudeme vám teď radit ohledně jejich kvality, i když je všem jasné, že drahé kovy mají vyšší životnost, než třeba bižuterie. Jenže není všechno zlato, co se třpytí, když sáhnete „vedle“ tvarem náušnic.