Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Tipy a inspirace pro náramky

Náramky jsou stylovou součástí módy. Není zase tak těžké naučit se je kombinovat. Mohou s vaším outfitem příjemně ladit, ale na škodu není ani kontrast. Jen nesmí být moc veliký, abyste v závěru se svými náramky nehrála všemi barvami i s oblečením. Pestrá móda ano, ale ne na každém centimetru vašeho těla. Přikloňte se k decentnímu provedení a zářivým barvám v podobě blyštivých kamínků. Pletené náramky přátelství teď nechme uložené na dně kosmetického šuplíku. Je čas objevit nové trendy, které rozhodně oživí outfit. Jedná se o několikařadové, dutinkové a proplétané náramky! Jednotlivé druhy náramků si představíme v následujících řádcích.

Dutinkové náramky

Tento druh náramků se stal hitem. Jedná se o náramky z dutinky, které jsou vyplněné drobnými korálky nebo rovnou krystalky Swarovski. Snadno se zapínají, protože oba konce u sebe drží magnet. Některé z nich se dají na víckrát obtočit kolem ruky a dají se využít jako náhrdelník. Je to na vás, rozhodně jsou trendem, který jistě nezůstane bez povšimnutí. 

Kožené náramky

Kožené náramky jsou další v pořadí. Řada z nás je již zná, jsou na trhu déle, než dutinkové náramky, přesto si drží svůj post. Dají se totiž nosit všude, jsou elegantní, ale současně i lehce sportovní. Zapínají se na cvoček a v několika řadách způsobí, že se vám na zápěstí už nic nevejde kromě hodinek, což je povzbudivá zpráva. Nemusíte utrácet za další parádu, postačí pouhý jeden náramek, kde jsou na kůži ukotveny korálky a budete všude za hvězdu, jak na párty, tak v kavárně i v práci. 

Silikonové a kovové náramky

Jsou vidět, ale ne tak markantně jako v dřívějších letech. Ač je silikon moderním materiálem, ne úplně všem vyhovuje. Náramky v tomto stylu jsou placatější a nejsou tolik výrazné. Je zase fakt, že padnou ženě, která v sobě nepopře sportovního ducha. Nicméně do divadla a na jiné kulturní události si je odložte. 

Kovové rádoby proplétané náramky jsou studenější, než kůže, také těžší a nepoddajné. Stále se však objevují v kombinacích s chirurgickou ocelí, stříbrem, zlatem i mosazí. Nikdo je neokouká!