Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Menší prsa pro větší sebevědomí!

Velká prsa jsou snem většiny žen, jež příroda obdařila spíše menším obvodem hrudníku. Je ale velké poprsí opravdu tak úžasné? Musíme připustit že muži jsou často přitahováni plnými tvary a okouzlujícími křivkami. Avšak spousta žen s větším obvodem košíčků by bez váhání svá velká prsa vyměnila za menší. Patříte mezi ně? Pak je tento článek právě pro vás.

Těžká prsa, těžký život

Určitě to znáte. Výběr podprsenky, která by vám sedla musíte řešit ve specializovaných e-shopech, kde za ní utratíte nemalý finanční obnos, kdežto vaše kamarádka si zaběhne do drogerie a vybere během pár minut perfektně sedící podrpsenku, která stojí pár stovek. Tak ráda byste si zasportovala, ale vaše prsa si při sportu vesele poskakují a vy musíte pořád myslet na to, jestli nebudíte ve fitcentru pohoršení. Časté bolesti páteře či hlavy vám navíc otravují život, nemluvě o zkoumavých pohledech okolí.

Radikální řez?

Možná jste žena, která je již zasloužilou matkou a z vašich velkých prsou se po letech kojení staly nepříliš lákavé povislé útvary. Nebo se vám prostě jen vaše větší prsa nelíbí a raději byste svou hruď zdobila malými třešničkami. Ať už je důvod proč přemýšlíte nad svými velkými prsy jakýkoli, určitě jste již narazila při svých myšlenkách na možnost zmenšení prsou. V odoborné terminologii z oblasti plastické chirurgie se tomuto zákroku říká redukční mammaplastika. A právě ta by mohla být efektivním a trvalým řešením vašeho trápení s velkými prsy.

Hledejte esa v oboru

Pokud jste překonala počáteční obavy z procedury a hledáte šikovného plastického chirurga, který by z vašich velkých prsou vykouzlil vámi vysněné pevné dvojky, se kterými si konečně budete moci dovolit projít se po pláži v tílku naostro, doporučujeme vám řídit se při výběru zejména zkušenostmi plastického chirurga. Jednou z renomovaných odbornic v oboru plastické a estetické chirurgie v Brně je například MuDr. Šárka Stiborová, která se může pyšnit řadou let zkušeností. Ve svém oboru se aktivně dále vzdělává a vyučuje též na Lékařské fakultě MU v Brně, kde připravuje budoucí lékaře na své povolání.

Pokud stále váháte, zda zmenšení prsou chcete podstoupit, není nic jednoduššího, než svá přání a obavy konzultovat s odborníkem. Sjednejte si schůzku již dnes. Konec vašeho trápení s velkým poprsím je už jen jedno kliknutí od vás!

Fotografie