Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Jednoduchá krása mnoha podob, i to jsou nové jarní outfity

Přemýšlíte, jak obnovit váš šatník? Nehledejte v tom složitosti, naučte se kombinovat pár kousků nového oblečení s tím současným a budete za hvězdu. Stále je v kurzu námořnický styl alá proužky, ale pozadu nezůstávají ani puntíky a květinové motivy. Neznamená to však, že se oblečete od hlavy až k patě za pruhovanou zebru.

K pruhům a dalším motivům volte ostatní barvy neutrálně

Pruhovaná tunika, denim džíny a botky ve stylu slip on. Tato variace je daleko zajímavější, než si možná myslíte. Je to sázka na jistotu - budete vypadat elegantně, ale současně i sportovně. A teď se dostáváme k našemu oblíbenému kombinování a vrstvení. Je vám horko? Tuniku vyměňte za tílko nebo kalhoty za kraťasy. 

Botky zůstávají, slip on se totiž hodí ke každému outfitu. Akorát pozor na ponožky, raději tenké silonkové, než klasické bavlněné. Nejlépe se slip on nosí naboso, to je jasné, ale počasí nemusí zrovna přát, tak ať neuděláte někde chybu. Stálicí na módním poli jsou legíny - opět je využijete ke všemu. Mimo legín jsou tu ještě overaly, které propojují vrchní a spodní díl (dva kousky oblečení v jednom). 

K pruhům, květinám a puntíkům se hodí další barvy jemných odstínů a tónů, např. kávové, béžové, lososové, mint, světle růžové nebo trikolora červené, bílé a tmavě modré. Na svět se však klubou i další podoby, např. modrá jich má tolik a frčí také její tyrkysová podoba.

A jaké materiály?

Bavlna je stará dobrá klasika, ale mimo ní objevíte pestrost zajímavých variací. Viskóza je na jaro ideální, protože přináší pokožce chladivý pocit. Do jisté míry vám to zajistí rovněž bambusové oblečení nebo konopné látky. Pokud se nechcete potit, jsou to látky vzdušné a mají nesčetně možností. Ať už si koupíte bambusové spodní prádlo nebo tuniku konopné struktury, vždy si zachováte pocit svěžesti.