Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Co si dát do vlasů a co raději ne

Na korunku zapomeňte

Milovaly jste ve svých dívčích letech princezny a toužily jste po královské korunce? Možná jste i nějakou plastovou měly. Ale pokud soudíte, že jde o ideální doplněk pro dospělou ženu, velmi se pletete. Pokud se chystáte na karneval v kostýmu princezny, pak rozhodně ano. Ale do školy, zaměstnání, do divadla nebo na společenskou akci byste se takovému kousku měly vyvarovat. Akorát si z vás ostatní budou dělat legraci. Leda že by šlo o skutečný šperk, nikoliv imitaci – to byste pak naopak byly středem pozornosti a všechny ženy by vám rázem záviděly.

Sponky jsou pro holčičky

Sponky do vlasů se prodávají v různých designech, barvách i tvarech. Jsou ideálním pomocníkem, pokud vám neposlušné prameny pořád padají, kam nemají. Ale i pokud doma máte svou milovanou sbírku 150 typů sponek v odstínech od rudé po růžovou, neměly byste je nosit všude a vždy. Na doma je to OK, tam si můžete na hlavu nasadit třeba i pytel, je-li vám to libo. Ale do zaměstnání se hodí nejen střídmější barvy, nýbrž i „dospěláčtější“ typ spon do vlasů. Leda že byste zarytě vyznávaly barbie styl a snažily se do této ikonické panenky všemi možnými způsoby stylizovat – pak jsou dívčí sponky zcela v pořádku a růžová s červenou podtrhnou váš šmrnc.

(Ne)obyčejná gumička

Ženy s dlouhými vlasy si často dělají culík nebo si vlasy jiným způsobem rychle zkrotí a svážou, aby jim v běžném životě nepřekážely. Nejčastějším pomocníkem v tom případě bývá gumička. Ty se prodávají v různých tloušťkách, velikostech, barvách i z různých materiálů. Můžete si vybrat hravé designy nebo zvolit ty nenápadné v odstínech hnědé. Prodávají se i „maxi“ gumičky do vlasů, které mají být vidět a mohou skvěle doplnit váš outfit. Nemusíte navíc používat jen jednu – máte-li dostatečně dlouhé vlasy, nic vám nebrání použít jich víc a vytvářet s jejich pomocí zajímavé účesy.

Šátek je trendy

Šátek do vlasů je nestárnoucí módou. Prodávají se z různých materiálů i v různých designech a vždy jde o jedinečný módní doplněk, který může ideálně doplnit váš styl a oděv. Pokud jste šátkům propadla, rozhodně byste si jich měla pořídit víc, ať je můžete podle oblečení nebo nálady střídat. Kromě estetické funkce mají šátky do vlasů i jasné praktické využití – dlouhé vlasy jimi snadno svážete a nepadají vám do očí nebo nespoutaně nevanou ve větru. V zimě takový hřejivý šátek také určitě oceníte – a v létě naopak může posloužit jako ochrana proti slunci.

Přečtěte si také Vintage móda není jen pro starší ročníky nebo Svatební dar, který potěší ale neurazí

Fotografie