Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Módní tipy pro přicházející podzim

Brzký podzim

S létem se jen neradi loučíme a podzim na řadu z nás vrhá splín a jakýsi pocit nostalgie. Ale to vůbec není nutné. Pokud svůj šatník vybavíte pozitivními barvami, tak i podzim se pro vás může stát úžasným obdobím, kdy budete s nadšením pozorovat, jak se příroda mění a jak něco hezkého končí, ale něco dalšího přichází.

Nebojte se žluté, červené, zelené ani modré. Pozitivní a až pastelové barvy vám vnesou do života více optimismu, nabijí vás energií a od samého rána budete dobře naladěni. Do práce vykročíte pravou nohou a celý den vám nebude mizet úsměv ze tváře.

Zajímavé doplňky

S podzimem také přichází na řadu změna doplňků. Léto přálo lehkým šátkům do vlasů, velkým výrazným náušnicím a zajímavým botkám. S podzimem můžete zvolit něco více „dámského“. Na lehký kabátek si můžete připnout brož. Šátek ráno příjemně zahřeje krk a zabrání nachlazení a zároveň je efektním módním doplňkem. Nezapomínejte ani na zajímavou sponu do vlasů, protože rozevláté léto je pryč a podzim velí k větší eleganci a klidu.

Obutí na podzim

Sandálky už jste asi nenávratně uklidili do botníku a počkají si tam ještě pár dalších měsíců. S podzimními chladnými rány už se vyplatí sáhnout po teniskách nebo zajímavě řešených polobotkách. Nebojte se ani výrazných a elegantních materiálů – velmi hezky na podzim vypadá (ale i zahřeje) semiš, úplnou klasikou je kůže, ale do upršených dní se nemusíte stydět obout ani gumáky (módní boom, kdy v nich chodili skoro všichni a skoro všude už je naštěstí pryč, ale někdy se vyplatí víc než tenisky, které si cestou na autobus úplně promáčíte).

Sukni ještě neuklízejte

I v podzimních měsících můžete působit žensky a sexy. S chladnějším počasí sice řada z nás automaticky sahá po dlouhých kalhotách, ale není to škoda? Odpoledne bývají ještě teplá, a tak se nebojte vyrazit si ráno v sukni. Třeba v nějaké teplejší, třeba manšestrové nebo vlněné. Ráno si můžete obléci silonky nebo zajímavé punčochy, s oteplením je sundáte a schováte do kabelky. Z barev přitom volte ti tlumenější, které zbytečně nevyvolávají pozornost. Dohnat to pak můžete u halenky, která může být mnohem zářivější a se zajímavými vzory k upoutání pozornosti vašeho okolí.

Klobouk

Přemýšlíte, co na hlavu? Záleží na modelu, který oblékáte. Pokud vyrážíte ve sportovním a „chlapeckém“ outfitu, nebojte se sexy kšiltovky. Pokud volíte elegantní oděv, sáhněte po klobouku. Klobouky se vrací do módy, a pokud si dobře vyberete a klobouk vám sedne, změní vás k nepoznání. Ideální je ale nekupovat ho online, ale zkoušet a zkoušet, dokud nenajdete ten pravý.

Přečtěte si také Překombinovat barvy se nevyplácí. Na co pozor? nebo Nehty, vlasy, make-up – kdy je u dětí nejlepší čas začít.

Fotografie