Články & návody

Zlatnictví Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny z bílého, červeného i žlutého zlata.

NašeMimčo.cz - kvalitné bavlněné kojenecké oblečení. Možnost odložené platby.

Míka Servis - pravidelný i jednorázový úklid kanceláří.

Dentální hygiena Brno - pro děti i dospělé.

Dokurzu.cz - semináře a rekvalifikační kurzy Ostrava a okolí

WESTPOINT a.s. - úklidové služby Praha.

FoodART agency s.r.o. - svatební catering na míru.

 

Tipy pro všechny moderní ženy

Permanentní make-up pro trvalou krásu

Patříte mezi ty pečlivé ženy, které neberou svůj vzhled na lehkou váhu a tráví každé ráno v koupelně minimálně hodinu, než jsou spokojeny s výsledkem svého make-upu? Trávily byste raději část tohoto času v klidu nad šálkem kávy s vaší milovanou polovičkou? Právě pro vás by mohl být řešením permanentní make-up, díky kterému vaše ranní líčení bude rychlejší a jednodušší.

Menší prsa pro větší sebevědomí!

Velká prsa jsou snem většiny žen, jež příroda obdařila spíše menším obvodem hrudníku. Je ale velké poprsí opravdu tak úžasné? Musíme připustit že muži jsou často přitahováni plnými tvary a okouzlujícími křivkami. Avšak spousta žen s větším obvodem košíčků by bez váhání svá velká prsa vyměnila za menší. Patříte mezi ně? Pak je tento článek právě pro vás.

Lepší organizace a ochrana vašeho oblečení pomocí vaků z kvalitních a přírodních materiálů

Máte skříně přeplněné oblečením? Hodila by se vám lepší a přehlednější organizace? Pak jistě oceníte úložné vaky na oblečení z netkané textilie. Tento materiál má mnoho užitečných vlastností, výhod a různých možností využití. Hlavními specifiky jsou šetrnost k životnímu prostředí, dlouhá životnost, odolnost a vysoká nosnost.

Jak pečovat o snubní prstýnky?

Snubní prsteny, které si při obřadu vzájemně nasazují ženich s nevěstou, patří mezi hlavní symboly celé svatby, a hlavně také lásky mezi novomanželi. Tyto prstýnky pak doprovázejí dvojici mnohdy i celý život, a právě proto je důležité nezanedbávat jejich péči. Jelikož jsou tyto prsteny vystaveny každodennímu nošení, působí na ně mnoho nejrůznějších vlivů, které mohou snižovat přirozený lesk tohoto šperku. Jak bychom tedy měli o snubní prstýnky správně pečovat, aby vypadaly stejně krásně i po dlouhé době?

Jednoduchá krása mnoha podob, i to jsou nové jarní outfity

Přemýšlíte, jak obnovit váš šatník? Nehledejte v tom složitosti, naučte se kombinovat pár kousků nového oblečení s tím současným a budete za hvězdu. Stále je v kurzu námořnický styl alá proužky, ale pozadu nezůstávají ani puntíky a květinové motivy. Neznamená to však, že se oblečete od hlavy až k patě za pruhovanou zebru.

Tipy a inspirace pro náramky

Náramky jsou stylovou součástí módy. Není zase tak těžké naučit se je kombinovat. Mohou s vaším outfitem příjemně ladit, ale na škodu není ani kontrast. Jen nesmí být moc veliký, abyste v závěru se svými náramky nehrála všemi barvami i s oblečením. Pestrá móda ano, ale ne na každém centimetru vašeho těla.

Piercing: ozdoba, která může být nebezpečná, naučte se o něj pečovat

Piercing sám o sobě nebezpečný není, ale když je špatně aplikován nebo se o něj nestaráte, můžete se pěkně spálit. Rozhodně si nepropichujte žádné části těla sami, ublížíte si. Při propichování a vkládání piercingu na místo určené, je potřeba řadu zkušeností. 

Naučte se vybírat náušnice podle typu hlavy

Dnes je na trhu velký výběr náušnic. Nebudeme vám teď radit ohledně jejich kvality, i když je všem jasné, že drahé kovy mají vyšší životnost, než třeba bižuterie. Jenže není všechno zlato, co se třpytí, když sáhnete „vedle“ tvarem náušnic.

Jakou barvu oblečení? Poznejte význam psychologie barev

Každý z nás preferuje jiné barvy na oblečení podobně jako v interiéru. Věděli jste však o tom, že i psychologie barev nás může ovlivňovat? Není to jen o naší povaze.